You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Łazienka to miejsce w którym codziennie spędzamy czas - rano w pośpiechu, wieczorem relaksując się w kąpieli a czasami w roztargnieniu i zapominamy o rozchlapanej wodzie...


Dlatego doskonałym rozwiązaniem są płyty akrylowe odporne na wilgotność czyli płyty które powstały dokładnie z myślą o łazience. Fronty akrylowe są odporne na niesprzyjające warunki panujące w tym pomieszczeniu i są odporne na zarysowania. Dlatego naszym klientom polecamy wykonanie mebli łazienkowych z użyciem płyt firmy AquaAkryl.

Po pierwsze zadzwoń lub napisz do Nas. Umów się na spotkanie lub pomiar. Po dokonanym pomiarze i ustaleniu materiałów dokonujemy wyceny mebli i wstępny projekt. Następnie zapraszamy na spotkanie do naszego biura w celu omówienia projektu i przedstawienia kosztorysu. Po akceptacji projektu następuje podpisanie umowy i przystępujemy do realizacji zamówienia.Termin realizacji jest uzależniony od wybranych materiałów - z reguły jest to od 6 do 8 tygodni. Natomiast jeśli dysponują Państwo już gotowym projektem można go przesłać do wyceny na nasz adres mailowy: meble@admardisplay.com a następnie również umówić termin pomiaru. Cena mebli uzależniona jest o kilku czynników takich jak materiały , akcesoria, wielkość realizacji oraz stopień trudności w projekcie (np. meble na ścianach skośnych). Pomożemy Państwu w wyborze odpowiednich materiałów i akcesoriów tak aby zagwarantować wysoką jakość i przystępną cenę.

Dodatki tapicerowane to oryginalny pomysł na przytulną aranżację Twojego wnętrza. Tapicerowane siedziska i panele na ścianie zastosowane w aranżacji przedpokoju czy wezgłowia za łóżkiem zapewniają komfort i elegancję. Dzięki nim sprawisz, że Twoje domowe wnętrze będzie nie tylko wygodne, ale również wyjątkowo przytulne. Poduszki wyposażone są w zamek oraz rzepy samoprzylepne.


Listwa LED czyli oświetlenie ledowe umieszczone w profilu pod szafkami górnymi to nowoczesne rozwiązanie które sprawi że na blacie kuchennym przestanie panować ponury mrok. Profil jest zagłębiony w wieńcach szafek i nie zajmuje dodatkowego miejsca, jest to rozwiązanie energooszczędne, estetyczne i pięknie podkreślające dekory mebli kuchennych. Oczywiście listwy ledowe mają również zastosowanie w szafach, garderobach.


Szafka narożna kojarzy Ci się z poszukiwaniem naczyń w niedostępnym kącie ? Już nie ! polecamy Państwu wiele praktycznych rozwiązań dedykowanych do szafek narożnych. Akcesoria te sprawią iż zyskasz pełny dostęp do zawartości tej szafki i w pełni wykorzystasz miejsce w narożniku. Najbardziej popularne to kosze obrotowe, kosze Magic Corner czy kosze LeMans (popularnie zwane "nerką").


wkład Le Mans Pekakoło 3/4kosz magic cornerrevoŚciana nad blatem - to bardzo ważna, dekoracyjna przestrzeń położona na wysokości wzroku, która jednocześnie pełni funkcję ochronną, zabezpieczając ścianę przed wilgocią i brudem.

Wybór materiałów jest dość duży a oto najpopularniejsze z nich:
- szkło lacobel w szerokiej gamie kolorów lub z wybraną grafiką która jest drukowana lub klejona na szkło - szkło powinno być hartowane


- panel ścienny ( płyta wiórowa laminowana ), panele z płyty wiórowej mają różną grubość od 12 mm do 18 mm, występują w szerokiej gamie dekorów jak blaty oraz płyty laminowane, ale jeśli panel będzie przy kuchence / płycie gazowej należy zastosować osłonę ze szkła- płyta akrylowa - bardzo odporna na wilgoć oraz zarysowania, występuje w szerokiej gamie dekorów od kolekcji kolorystycznej aż po kolekcję imitującą kamienie i drewno- konglomeraty - to materiały mineralno-akrylowe z grupy Solid Surface (płyty Staron lub Corian) oferujące bogactwo dekorów, płyty występują w grubości 6 i 12 mm odporne na temperaturę, na zarysowania i przebarwienia, materiał który pozwala utrzymać higieniczną czystość.